Suvi 2023 Haapsalu Kuursaalis

Tere tulemast Haapsalu Kuursaali – ühte Eesti kõige ilusamasse suverestorani. Ja mitte ainult, meie eelmisel aastal uuenduskuuri läbinud maja on ka muljetavaldav sündmustepaik!

Oleme elevil, et saame sind oma mereäärses majas tervitada ning kutsuda sel suvel erinevaid sündmusi nautima. Meie kireks on luua unustamatuid hetki ja elamusi, mis jäävad teile kauaks meelde. Olgu see tore kontsert-õhtusöök, särtsakam pidu või mõni muidu tore restorani külastus, oled meie juurde alati oodatud.

Kas oled selle suve meeldejäävateks kogemusteks valmis?
PILETID MEIE SÜNDMUSTELE SAAD OSTA SIIT

Kui jõudsid siia lehele hoopis sooviga enda tähtsat sündmust meie juures korraldada, siis ka see on võimalik ja ootame sinu kirja aadressile haapsalu@kuursaal.ee.

Kontsert “Suvevärvid” Jaan Sööt ja Allan Vainola poegadega 16.08

Sõprus ja suvi on lahutamatud. Mis saab siis, kui pojad on sõbrad ja isad on sõbrad ja kõik nad on sõbrad ka muusikaga. Jaan Sööt ja Allan Vainola on oma muusikukarjääri jooksul astunud üles paljudes eri kooslustes, aga sel suvel jagavad nad lava oma noorimate poegadega. Esitlusele tuleb lugusid muusikutest isade loomingust, poegade lemmikuid ja midagi kindlasti veel!

PULMAD… TÄHISTA HAAPSALU KUURSAALIS!

Haapsalu on üks idüllilisemaid ja romantilisemaid kohti Eestis, kus ajaloolises kuursaalis pulmasid pidada, lummava vaatega merele. Alustades tseremooniast kuni lõpetades suurema pulmapeoga – selle kõik annab meie juures korraldada.

Kuursaal mahutab kuni 150 külalist ja koostöös meie peakokaga koostame just Teie soovidele ja ootustele vastava pulmamenüü. Personaalse pakkumise saamiseks kirjuta meile haapsalu@kuursaal.ee

HAAPSALU KUURSAAL

Promenaadi 1,
Haapsalu

Oleme talvehooajal suletud.
Avame taas suvel 2023.

Telefon: +372 53459805
E
-mail: haapsalu@kuursaal.ee

VÕI KÜLASTAGE MEIE TEISI RESTORANE

TOKO
Tartu
Vabaduse pst 1C

Veebileht

POKO
Pärnu
Ranna pst 11A

Veebileht

OKO
Viimsi
Kesk tee 27

Veebileht

PAJU VILLA
Tallinn
Vabaduse pst 88

Veebileht

NOA CHEF’S HALL
Tallinn
Ranna tee 3

Veebileht

NOA
Tallinn
Ranna tee 3

Veebileht

TULJAK
Tallinn
Pirita tee 26E

Veebileht